نوشته های جدید
صفحه اصلی / اصناف / اصلاح قانون نظام صنفی اولویت هیات رئیسه اتاق اصناف ایران است

اصلاح قانون نظام صنفی اولویت هیات رئیسه اتاق اصناف ایران است

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران درباره آخرین تلاش های هیات رئیسه اتاق اصناف ایران، برای تصویب اصلاحات پیشنهادی قانون نظام صنفی در مجلس شورای اسلامی گفت: به پایان دوره مجلس دهم نزدیک می شویم. در این شرایط برخی پیش بینی می کنند که اصلاح قانون نظام صنفی به این دوره از مجلس شورای اسلامی نمی رسد با این حال هیات رئیسه اتاق اصناف ایران به دنبال این هستند که تا پایان این دوره از مجلس، رای نمایندگان به تغییرات پیشنهادی قانون نظام صنفی را بگیرند.

نهاد نیوز

رسول جهانگیری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران اظهار کرد: هر هفته هیات رئیسه اتاق اصناف ایران دست کم یک نشست با نمایندگان تاثیرگذار در مجلس دارند تا سرعت روند تصویب این قانون پیشنهادی افزوده شود.

رئیس اتاق اصناف اصفهان ادامه داد: علاوه بر اصلاح قانون نظام صنفی، هیات رئیسه اتاق اصناف ایران در تلاش برای شفاف سازی های مالی، تعیین بودجه سال آینده و پیگیری مطالبات اصناف از دولت هستند.

وی ادامه داد: هزینه هایی برای کمک به برخی از اتاق اهای اصناف شده است و پرسش هایی مطرح می شود مبنی بر اینکه این هزینه ها از کجا تامین شده است؛ پاسخ این که اتاق اصناف کشور از ردیف بودجه خودش این هزینه ها را تامین کرده است.

جهانگیری بیان کرد: اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف ایران همچنین در نشست های مختلفی که به نوعی مروبط به جامعه صنفی است نیز حضور دارند.

بر اساس این گزارش، رسول جهانگیری روز گذشته به همراه محمود بنانژاد دیگر عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران از شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران بازدید و از نزدیک روند چاپ پروانه های کسب الکترونیک صنفی را بررسی کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *