نوشته های جدید
صفحه اصلی / فرهنگی / تشکیل کمیته‌ای در وزارت علوم برای بررسی علت مسمومیت غذایی دانشجویان علم و صنعت

تشکیل کمیته‌ای در وزارت علوم برای بررسی علت مسمومیت غذایی دانشجویان علم و صنعت

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره آخرین وضعیت دانشجویان مسموم دانشگاه علم و صنعت، گفت: علت این حادثه مسمویت غذایی در آشپزخانه مرکزی دانشگاه بوده و کمیته‌‎ای در وزارت علوم مسئول دلیل مسمومیت غذایی شده است.

نهاد نیوز

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره آخرین وضعیت دانشجویان خوابگاهی مسموم حادثه شب گذشته دانشگاه علم و صنعت واقع در منطقه نارمک تهران، عنوان کرد: از طریق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس این موضوع مورد پیگیری قرار گرفت که مشخص شد این دانشجویان  دچار مسمومیت غذایی شده‌اند.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی افزود: البته بسیاری از دانشجویان به صورت سرپایی در محل درمان شده‌اند ولی تعداد کمی از آن‌ها به بیمارستان منتقل شده تا مراحل درمان را طی کنند.

وی ادامه داد: بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که علت اصلی مسمویت غذایی مربوط به آشپزخانه مرکزی دانشگاه بوده است.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: در حال حاضر کمیته‌ای در وزارت علوم پیگیر موضوع است تا مشخص شود علت اصلی مسمویت غذایی چه مسئله‌ای بوده تا گزارش آن نیز به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هم واصل شود.

به گزارش خانه ملت، شب گذشته نزدیک به ۷۰ دانشجوی خوابگاهی دانشگاه علم و صنعت دچار مسمویت غذایی شده که از این تعداد اکثر دانشجویان به صورت سرپایی درمان و تعداد ۱۱ نفر از دانشجویان به بیمارستان های امام حسین(ع) (۱۰ مورد) و آیت الله طالقانی تهران (یک مورد) منتقل شدند./

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *