نوشته های جدید

خرید و فروش خانه بعد از ماه صفر رونق می‌گیرد / قیمت خانه تا پایان سال ارزان می‌شود

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران می‌گوید: میزان معاملات خرید مسکن حدود ۴۲ درصد در سطح تهران افت کرده است. این فرصت مناسبی برای چانه‌زنی بیشتر مستاجران و خریداران خانه است. چنانچه بازار مسکن به همین رویه ادامه یابد تا پایان سال قیمت خانه ارزان خواهد شد. مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه مشاوران  املاک تهران در […]

نهاد نیوز

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران می‌گوید: میزان معاملات خرید مسکن حدود ۴۲ درصد در سطح تهران افت کرده است. این فرصت مناسبی برای چانه‌زنی بیشتر مستاجران و خریداران خانه است. چنانچه بازار مسکن به همین رویه ادامه یابد تا پایان سال قیمت خانه ارزان خواهد شد.

مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه مشاوران  املاک تهران در پاسخ به این پرسش که آیا بعد از ماه محرم و صفر قیمت خانه در تهران ارزان خواهد شد؟  گفت: در ماه محرم و صفر مردم چندان خرید نمی‌کنند. تعداد خرید معاملات خانه در این ماه‌ها افت کرده است؛ چرا که در این ایام مردم بیشتر به دنبال عزادارای هستند و معمولا انجام معامله را خوش یمن نمی‌دانند.

 خسروی افزود: تحلیل‌ها نشان می‌دهد بعد از محرم و صفر وضعیت خرید مسکن بهتر خواهد شد. با اقداماتی که شهرداری و وزارت راه و شهرسازی در حوزه مسکن در نظر دارد رکود در بازار مسکن کاهش خواهد یافت.

او در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت مسکن در نیمه دوم سال کاهش خواهد یافت؟ اظهار کرد: طبق آخرین آمارها میزان معاملات خرید مسکن حدود ۴۲ درصد در سطح تهران افت کرده است. این فرصت مناسبی برای چانه‌زنی بیشتر مستاجران و خریداران خانه است. چنانچه بازار مسکن به همین رویه ادامه یابد تا پایان سال قیمت خانه ارزان خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *